Naša spoľahlivosť - Vaša spokojnosť

Zabezpečíme prepravu Vašej zásielky v rámci EÚ profesionálne, podľa Vašich požiadaviek a za konkurenčnú cenu. Ponúkame Vám komplexné poradenské služby pri preprave zásielky.

Náš skúsený tím zamestnancov navrhne optimálne riešenie pre prepravu Vášho tovaru či už v exporte alebo importe po EU, tak aby bol prepravený najoptimálnejšou trasou, bezpečne a načas.

Ceny

Neponúkame Vám možnosť vykonávať online výpočty ceny za prepravu, ako mnoho iných zasielateľov, s cieľom povzbudiť vás k spolupráci týmto spôsobom.

Ponúkame Vám to najcennejšie – individuálnu komunikáciu s naším špecialistom. Od neho dostanete všetky odpovede na vaše otázky.

Kontaktujte nás a dostanete cenovú ponuku a informácie o všetkých možnostiach dopravy, vždy na mieru podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Samozrejme, úplne zadarmo! 

Ak sa rozhodnete pre nás, dostanete vždy jasné a bezpečné zasielateľské služby, pretože každý vie, že bezpečnosť a jasnosť spolupráce je najdôležitejšia vec.

A my sa o našich zákazníkov staráme!

Vo svojej činnosti sa riadime všeobecnými zasielateľskými podmienkami Zväzu logistiky a  zasielateľstva SR a právnymi normami Slovenskej Republiky.

Zasielateľské podmienky: 

https://zlz.sk/zasielateske-podmienky/