Úvod

ELITCargo s.r.o.

Vám od roku 2007 poskytuje kvalitné a spoľahlivé zasielateľské služby.

Váš tovar prepravujeme po celej EU ekologickými vozidlami spĺňajúcimi normu EURO 6 a v spolupráci s našimi dopravcami sa snažíme počúvať Vaše potreby a neustále zlepšovať naše služby.

O nás

Napriek našim veľkým skúsenostiam sa neustále snažíme zlepšovať, aby sme Vám vedeli ponúkať vždy tie najlepšie služby, aby naša spolupráca bola na najvyššej úrovni.

Pre našich partnerov ponúkame celú škálu služieb v doprave a obchode:

  • medzinárodná a vnútroštátna kamiónová doprava
  • zasielateľstvo
  • predaj biologických ČOV a septikov
  • predaj sklolaminátových žúmp a nádrží na vodu
  • predaj plastových kvetináčov – LK DESIGN
  • predaj rotomouldingových plastových vodomerných šácht

Sklolaminátové žumpy a nádrže na vodu

od roku 2015, Vám ako výhradný dodávateľ, dodávame sklolaminátové žumpy a nádrže na vodu od renomovaného výrobcu E4C. Certifikované, ľahké, svojpomocne montovateľné nádrže s dlhou životnosťou, si už našli veľa spokojných zákazníkov pri rôznorodých stavebných projektoch fyzických osôb, právnickych osôb, verejnej aj štátnej správy.

Dizajnové plastové kvetináče

rotomouldingom vyrábané plastové vodomerné šachty a kvetináče z našej ponuky predstavujú tie najlepšie produkty, ktoré sa v danej kategórii dajú na trhu zohnať. Jednoliata konštrukcia výrobkov zaručuje dokonalú vodotesnosť bez zvarov. Lahká váha zasa zaručuje jednoduchú manipuláciu a montáž. Kvetináče sa vyrábajú v rôznych tvaroch a výškach aj v svetelnej verzii.